Velsą nugalėjusi Danijos rinktinė žengė į ketvirtfinalį

Šeštadienį Europos futbolo čempionate startavo aštuntfinalio etapas. Pirmąją ketvirtfinalio komanda tapo Danijos nacionalinė rinktinė, kuri Amsterdame esančiame Johano Cruyffo stadione 4:0 sutriuškino Velso futbolininkus.

Rungtynes aktyviau pradėjo Velso futbolininkai. Jau 10-ąją minutę Garethas Bale’as būdamas laisvas atliko galingą smūgį link danų vartų, tačiau kamuolys praskriejo labai greta vartų. Vis tik, iš karto po to rungtynių kontrolę perėmė Danijos rinktinė ir nuolatos kūrė pavojingas atakas.

27-ąją minutę Joakimas Maehle kūrybiškai atliko perdavimą Kasperui Dolbergui, o pastarasis tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 48-ąją minutę auksinę progą iš Velso gynėjų gavęs Kasperas Dolbergas dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0.

88-ąją minutę šaltakraujiškai Velso baudos aikštelėje sužaidė Joakimas Maehle ir rezultatas tapo 3:0. Dar po dviejų minučių Velso rinktinė liko mažumoje. Nesportiškai sužaidęs Harry Wilsonas užsidirbo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės. Paskutinę vinį į karstą 96-ąją minutę įkalė Martinas Braithwaite’as.