„Watford“ ekipą nugalėjusi „Man City“ tapo „Premier“ lygos lydere

Anglijos „Premier“ lygos 15-ajame ture išryškėjo pirmenybių lyderiai. Pepo Gruardiolos treniruojama „Manchester City“ komanda išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Watford“ futbolininkus ir aplenkdami „Liverpool“ ir „Chelsea“ pakilo į pirmąją poziciją.

Į priekį „Man City“ išsiveržė jau 4-ąją rungtynių minutę, kai puikiu smūgiu su galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Dar vienas įvartis į „Watford“ ekipos vartus krito po kiek mažiau nei pusvalandžio, kai Bernardo Silva atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą 2:0.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ tempo nemažino ir jau 63-ąją minutę Bernardo Silva trečią kartą pasiuntė kamuolį į Danielio Bachmanno saugomus vartus. Vis tik, rungtynėse Edersono saugomi vartai neliko sausi. 74-ąją minutę Cucho nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 3:1.

Tai buvo jau penktoji „Manchester City“ ekipos pergalė iš eilės Anglijos „Permier“ lygoje, tuo tarpu „Watford“ tai trečioji nesėkmė paeiliui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts