100 metrų krūtine atrankoje – dviprasmiai lietuvių startai

Po bene pajėgiausio Lietuvos plaukiko Dano Rapšio fiasko 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje į olimpinį baseiną šoko dar du Lietuvos sportininkai. Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas savo jėgas išbandė vyrų 100 metrų krūtine rungtyje.

Lietuvos vėliavnešys Giedrius Titenis atrankos plaukime demonstravo pakankamai greitą tempą ir įpusėjus distancijai buvo antras. Vis tik, likusius 50 metrų lietuvio tempas kiek sulėtėjo, o finiše Titenio pavardė pasirodė vos septinta (1:00,92). Lietuvis savo plaukime aplenkė tik Pietų Afrikos plaukiką Michaelą Houlie (1:01,22). Titenis bendrojoje įskaitoje liko 36-tas.

Tuo tarpu toje pačioje rungtyje dalyvavęs Andrius Šidlauskas penktajame plaukime finišavo ketvirtas. Lietuvis distanciją įveikė per 59,46 sek. ir bendru 13 rezultatu žengė į 100 metrų krūtine pusfinalį. Plaukimą nugalėjo amerikietis Michaelis Andrew, kuris distanciją įveikė per 58,62 sek.

Jeigu Giedrius Titenis nedalyvaus 4×100 metrų estafetėje, jam šios olimpinės žaidynės bus baigtos. Lietuvis per savo karjerą dalyvavo Pekino, Londono, Rio ir Tokijo olimpinėse žaidynėse. Tuo tarpu Andrius Šidlauskas dar plauks ir 200 metrų krūtine distancijoje bei greičiausiai pasirodys 4×100 metrų estafetėje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts