B. Vanagas nusiteikęs rimtai patriukšmauti Dakaro ralyje

B. Vanagas nusiteikęs rimtai

Nenumaldomai artėja vienas labiausiai žiūrovus masiančių autosporto renginių pasaulyje – kasmetinis Dakaro ralis, vykstantis kiekvieną sausį. Jau keturis žemynus per savo istoriją aplankęs ralis šiemet vėl kels aistrų bangas tarp auto ir moto sporto lenktyninkų bei šios sporto šakos fanų, o dulkesir smėlį Azijos dykumose kels ir lietuvių valdomų transporto priemonių padangos.

Tarp lietuvių šiemet vėl išvysime ralio veteraną Benediktą Vanagą. Garsus Lietuvos ralio meistras šiemet pasuko neįprastu keliu. Užuot nugabenęs savo transporto priemonę į Marselio uostą, iš kur ji būtų nugabenta į Saudo Arabiją, lenktyninkas nusprendė bolido pristatymą žiniasklaidai atidėti iki antros gruodžio pusės, likusį laiką skirdamas technikos tobulinimo darbams.

„Komandos DNR`e užkoduotas augimas ir tikslo siekimas. Mes galėjome nedaryti nieko naujo ir tiesiog būti Dakare kaip ir pernai. Bet tai ne mums“, – pasakojo žurnalistams lenktynininkas, pridurdamas, jog aptarnaujančio personalo technika jau išgabenta per Marselio uostą.

„Toyota Gazoo Racing“ komandos žvaigždė 44 metų B. Vanagas šiemet Dakaro ralyje varžysis jau dešimtą kartą. Aukščiausias jo pasiekimas – garbinga 11-oji vieta bendroje įskaitoje. Šiemet jis vėl vairuos „Toyota Hilux“ visureigį, skambiai pavadintą „juoduoju vanagu“ (angl. „Black Hawk“).

2022 metų Dakaro ralis vyks Saudo Arabijos dykumose sausio 2-14 dienomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts