Belgijos dviračių sporte – seksizmo skandalas

T. Gins grožis sukliudė karjerai

Tara Gins yra daili trisdešimtmetė, kadaise profesionaliai sportavusi Belgijos dviratininkė. Baigusi karjerą ji savo ateitį toliau siejo su kadaise pačios kultyvuota sporto šaka, o neseniai tarai buvo atsiradusi puiki proga tapti vienos vyrų ir jaunimo dviračių komandas turinčios belgų ekipos sporto direktore. Vis dėlto, panašu, kad šioms svajonėms išsipildyti nebus lemta.

Kai T. Gins nuo norimo posto skyrė 5 minutės, kažkas komandos tinklapyje paviešino jos seksualias nuotraukas, pozuotas „Playboy“ leidiniui ir vienam kalendoriui. Nors jose mergina atvirai nedemonstruoja nuogo kūno ir tokių nuotraukų turinys neatrodo smerktinas bendrame kontekste, darbo T. Gins negaus.

Pati sportininkė piktinosi dėl dvigubų standartų, taikomų sporto visuomenėje.

„Belgijoje vyrų dviračių lenktynėse organizatoriai rengia gėles įteikiančias merginas labai seksualiai ir dėl to – viskas gerai, – kalbėjo T. Gins „Cycling News“. – O štai jei kas nors nori darbo vietos vyrų komandoje ir atrodo seksualiai ar fotografavosi seksualiose fotosesijose, tuomet – negerai“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts