Beno Askreno ir Jake’o Paulo susitikimais baigėsi pastarojo smūgiu į nugarą

Penktadienio vėlų vakarą įvyko ilgai laukta spaudos konferencija tarp socialinio tinko „Youtube“ žvaigždės Jake’o Paulo ir buvusio UFC kovotojo Beno Askreno. Netradicinė bokso dvikova tarp šių sportininkų įvyks balandžio 17 dieną. Tai buvo pirmasis kartas kai abu vyrai gyvai susitiko vienas prieš kitą, nors apie šią kovą buvo pranešta dar šių metų sausio mėnesį.

Abiem kovotojams stojus vienam prieš kitą juos skyrė stiklas, tačiau neilgai trukus abu vyrai stojo akis į akį už stiklo ribų bei žodžiais ėmė aiškintis santykius. Jake’ui Paului nenustojant šnekėti Benas Askrenas prikišo ranką prie varžovo veido, jį stumtelėjo ir nužygiavo. Į tai sureaguodamas J.Paulas trenkė savo varžovui į nugarą ir taip pat jį nustūmė.

Spaudos konferencijos metu taip pat pasirodė ir Jorge Masvidalis, kuris UFC kovoje per 5 sekundes nokautavo Beną Askreną. Buvęs B.Askreno varžovas telefoniniu skambučiu paklausė ar jo ar jis dar gyvas, o tai išgirdęs J.Paulas ėmė dar labiau įžeidinėti savo būsimą priešininką bei pažadėjo nokautuoti jį taip pat per 5 sekundes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts