J.Stoliarenko sėkmingai numetė svorį ir jau rytoj sieks pirmosios pergalės UFC turnyre

Lietuvė jau rytoj sieks pirmosios pergalės UFC organizacijoje

Jau rytojaus vakarą įvyks UFC turnyras, kuriame puikiu laiku lietuviams (apie 21 val.) į narvą žengs mūsų šalies atstovė Julija Stoliarenko (9-4-1). Lietuvė šiame turnyre sieks pirmosios pergalės UFC organizacijoje prieš amerikietę Julią Avilą (8-2). Abi sportininkės turėjo susikauti dar kovo 20 dieną, bet tada svėrimų metu J.Stoliarenko pasijuto blogai, apalpo ir kovą teko nukelti.

Šį kartą scenarijus buvo kitoks. Abi sportininkės į svėrimų ceremoniją atvyko laiku, nevėluodamos ir puikiai nusiteikusios. Tiek lietuvė, tiek amerikietė prieš kovą negalėjo viršyti 61,69 kilogramų ribos, kad kova būtu patvirtinta oficialiai.

Po atliktų abiejų sportininkių svėrimo, tapo aišku, jog su užduotimi buvo susitvarkyta užtikrintai. Abi kovotojos svėrė lygiai po 61,46 kg, todėl šeštadienį galės žengti į narvą ir kovoti vienas prieš kitą.

Po svėrimų dar vyko kovotojų akistatos. Jose J.Avila buvo labai gerai nusiteikusi ir apkabino lietuvę. Amerikietė ne kartą minėjo, kad pastaruoju metu teko atšaukti daug jos kovų, todėl ji labiau džiaugėsi, kad pagaliau nebeliko jokių kliūčių grįžti į narvą.

Pagrindinė turnyro kova yra numatyta 23 valandą – Lietuvos laiku. Julia Stoliarenko į narvą turėtų žengti apie 21 valandą mūsų laiku, tačiau šiame turnyre yra numatytos 6 kovos, o ne 5 kaip jau yra tapę įprasta, todėl viskas gali užsitęsti, o visas turnyras gali trukti ilgiau nei 3 valandas. Verta paminėti, kad pagrindinėje vakaro kovojo susitiks du, visiems gerai žinomi sunkiasvoriai – trečią vietą reitinge užimantis ir labai sparčiai populiarėjantis prancūzas Cirylas Gane (8-0) ir vis dažniau turnyro legenda pavadinamas – rusas Aleksandras Volkovas (33-8).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts