Europos rankinio čempionate lietuvių lauks stiprūs išbandymai

Lietuvos rankininkų Europos čempionate lauks stiprūs varžovai

Praeitą sekmadienį Lietuvos vyrų rankinio rinktinė baigė pasirodymą 2022 metų Europos čempionato atrankos turnyre. Mūsų šalies sportininkai paskutinėse atrankos rungtynėse nusileido Portugalijos rinktinei, tačiau dėl sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių kitose grupėse – po 24 metų pertraukos prasibrovė į pagrindinį turnyrą.

Po šiandien įvykusių burtų tapo aišku, kad mūsų šalies rankininkai pateko į paskutinę F grupę, o tai reiškia jog pirmajame Europos čempionato etape jų lauks labai rimti varžovai, su kuriais teko susitikti ir planetos pirmenybių atrankose.

Lietuvių tikslai aukšti. Grupėje, kurioje yra pasaulio vicečempionai bei Europos bronzos medalininkai norvegai, turnyro rengėjai slovakai ir visiems gerai pažystami rusai – mūsiškiai sieks užimti bent antrąją vietą.

Reikėtų priminti ir tai, kad lietuviai Europos pirmenybėse iki šiol kovojo tik kartą, kai šis čempionatas 1998 metais buvo surengtas Italijoje. Tada mūsų šalies rinktinė sėkmingai sužaidė su Prancūzija, sugebėjo nugalėti turnyro šeimininkus, tačiau po to nusileido galingesniems varžovams ir po paskutinės kovos su Čekija – tenkinosi 9-ąją vieta.

Europos vyrų rankinio čempionatas įvyks 2022-ųjų metų sausį. Vengrijoje ir Slovakijoje vyksiančiame turnyre čempionų titulą gins Ispanijos rinktinė ir iš viso dalyvaus 24 komandos, kurios bus suskirstytos į šešias grupes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts