Kazanėje Lietuvos plaukikų trijulė eis į medalių medžioklę

D. Rapšys baseine

Šeštadienį Tatarstano Respublikos sostinėje Kazanėje (Rusija) finišuoja pasaulio plaukimo taurės (FINA) paskutinis etapas. Būtent po jo ir paaiškės sezono nugalėtojai.

Rytiniuose kvailifikaciniuose plaukimuose itin sėkmingai pasirodė Lietuvos baseinų meistrai. Net trys iš penkių startavusių Lietuvių pateko į vakarinius finalus, kuriuose bus kovojama dėl medalių.

Pirmasis iš lietuvių į finalą prasibrovė Deividas Margevičius. Jis vyrų 50 m plaukimo peteliške kvalifikacijoje šįryt buvo septintas (22,96 sek.). Geriausią rezultatą parodė amerikietis Tomas Shieldsas (22,51 sek.).

Taipogi finaliniuose plaukimuose išvysime ir panevėžietį Andrių Šidlauską.200 m plaukimo krūtine atrankoje jis užėmė šeštąją vietą ir užfiksavo 2 min. 6,14 sek. rezultatą. Iki Lietuvos rekordo šioje rungtyje A. Šidlauskui tetrūko 0,15 sek. Greičiausiai atplaukė Arno Kamminga (2 min. 3,47 sek.) iš Nyderlandų.

Didžiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė Danas Rapšys 200 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje buvo antras (1 min. 43,44 sek.). Už jį greičiau plaukė tik Pietų Afrikos Respublikos sportininkas Matthew Satesas (1 min. 43,06 sek.).

Būtent pastarasis plaukikas ir yra realiausias kandidatas į medalį, tačiau lieka viltis, kad maloniai nustebinti gali tiek D. Margevičius, tiek A. Šidlauskas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts