Labanauskas sudrebino smiginio pasaulį, bet pralaimėjo

Darius Labanauskas

Lietuvos smiginio žvaigždė Darius Labanauskas pasaulio čempionate užfiksavo istorinį pasiekimą, bet nepaisant jo, buvo eliminuotas iš tolesnės kovos.

Pirmąjį setą 45 metų lietuvis laimėjo, tačiau pralaimėjo kitus setus ir galiausiai nusileido 19 metų jaunesniam varžovui iš Belgijos Mike'ui de Deckeriui 1:3.

Galbūt D. Labanauską užliūliavo galingas startas. Pirmojo seto ketvirtąjį „legą” jis uždarė vos 9 strėlytėmis. Iš pradžių D. Labanauskas pradėjo legą metimu į „trigubą 20“ ir dviem metimais į „trigubą 19“. Tuomet jis tris kartus iš eilės pataikė į „trigubą 20“, o likusius 147 taškus surinko po kartą pataikydamas į trigubą „20“, „trigubą 17“ ir dvigubą „18“.

Toks taiklumas yra išskirtinis net pačiame aukščiausiame smiginio profesionalų lygyje. 9 strėlytėmis „legas” buvo uždarytas vos 12 kartų per visą pasaulio čempionatų istoriją! Taipogi, tai geriausias vieno „lego” pasirodymas visoje D. Labanausko karjeroje. Vis dėlto, sėkmė vėliau nuo D. Labanausko nusigręžė.

Už dalyvavimą pasaulio pirmenybėse lietuviui atiteko 7500 svarų sterlingų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts