Laukiamiausia metų kova oficialiai patvirtina

C.McGregoro ir D.Poirier kova oficialiai patvirtinta

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyks laukiamiausia metų kova – savo tarpusavio trilogiją užbaigs Airijos mišrių kovos menų superžvaigždė Conoras McGregoras ir šiuo metu savo karjeros aukštumas išgyvenantis amerikietis Dustinas Poirier.

Kad kova būtų paskelbta oficialia, abiem sportininkams reikėjo neviršyti 70,76 kilogramų ribos, tačiau tiek C.McGreogras, tiek D.Poirier su užduotimi susitvarkė ir tai reiškia, kad sekmadienio rytą mes išvysime ilgai lauktos trilogijos pabaigą bei sužinosime sekantį pretendentą į UFC lengvojo svorio kategorijos titulą.

Jei kovotojai būtų limitą viršiję nežymiai, kova greičiausiai vis tiek būtų įvykusi, tačiau su sąlyga, kad svorį viršijęs sportininkas dalį savo uždarbio atiduos priešininkui. Svarbu paminėti ir tai, kad netikėtai sušlubavus airio arba amerikiečio sveikatai – vieną iš jų bus pasiruošęs pakeisti brazilas Rafaelis dos Anjosas, kuris taip pat sėkmingai svorį numetė iki 70,76 kg.

Pirmoji šių kovotojų akistata įvyko dar 2014 metais „UFC 178“ turnyre ir tada kovą laimėjo tuo metu savo karjeros bume buvęs C.McGregoras. Po šios pergalės airis sugebėjo laimėti dviejų svorio kategorijų čempionų titulus bei tapti absoliučia mišrių kovos menų žvaigžde. Tuo tarpu D.Poirieriui teko sunkesnis kelias. Keršto belaukiantis amerikietis 2019 metais įveikė J.Gaethje, E.Alvarezą, M.Halloway, tapo laikinuoju lengvo svorio kategorijos čempionu bei gavo galimybę kautis dėl absoliutaus čempiono diržo, tačiau pralaimėjo legendiniam C.Nurmagomedvui.

Po skaudos karjeros pralaimėjimo – atėjo metas revanšui. Šių metų sausį abu kovotojai dar kartą surėmė kumščius, tik šį kartą ranką į viršų kėlė amerikietis. D.Poirier kerštas buvo daugiau nei saldus, jis ne šiaip laimėjo kovą, bet tapo pirmuoju žmogumi UFC istorijoje, kuris nokautavo legendinį Conorą McGregorą.

Rezultatas tapo 1:1 ir šį sekmadienį mes galutinai sužinosime, kuris kovotojas yra geriausias – kova prasidės apie 7 valandą ryto Lietuvos laiku ir bus transliuojama per „Go3“ televizijos platformą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts