Lietuvos ledo ritulininkai sutriuškinti Latvijos studentų

Šeštadienio vakarą Estijoje vykstančiame turnyre Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė Baltijos „Iššūkio“ taurės rungtynėse patyrė skaudų pralaimėjimą. Lietuviai net 1:6 nusileido Latvijos studentų rinktinei ir patyrė jau trečiąją nesėkmę iš tiek pat galimų.

Latviai į priekį išsiveržė jau 13-ąją pirmojo kėlinio minutę po Rokis Kristaps įvarčio. Dar po kelių sekundžių antrąjį įvartį pridėjo Sandis Mezaraups ir rezultatas tapo 2:0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui lietuviai žaidė agresyviai ir jau 5-ąją kėlinio minutę Kostas Gusevas sušvelnino rezultatą 1:2. Vis tik po dviejų žaidimo minučių laviai vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą. Tuo tarpu 10-ąją antrojo kėlinio minutę dar du įvarčius pridėję Latvijos studentai išsiveržė į priekį 5:1.

Galutinis taškas rungtynėse padėtas likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes, kai po latvių įvarčio rezultatas tapo nebepadorus – 6:1.

Lietuviai šiame turnyre liko paskutiniai – ketvirti bei patyrė visus tris pralaimėjimus. Pirmosiose rungtynėse lietuviai 3:11 nusileido lenkams ir 3:4 po pratęsimo turėjo pripažinti šeimininkų estų pranašumą.