Mėnesį dykumoje treniravęsis A. Gelažninkas nusiteikęs labai rimtai

Praėjusių metų Dakaro ralis Lietuvos motociklininkui Arūnui Gelažninkui įsimins ilgam. 36 metų sportininkas 2021 metų pradžioje laimėjo savo motociklų klasės varžybas, o bendroje įskaitoje pakilo net iki trečios pozicijos.

Natūralu, kad tokie sėkmingi rezultatai pridėjo tik dar daugiau motyvacijos ir tikėjimo savo jėgomis, tad šiemet A. Gelažninkas Dakaro dykumų maratonui ruošėsi dar rimčiau. Jis net mėnesį praleido Dubajuje, kasdien treniruodamasis klampiuose Jungtinių Arabų Emyratų smėlynuose.

„Paskutinį mėnesį praleidau Dubajuje, tai buvo ilgai planuotas žingsnis. Iš viso susukau 2500 km, beveik visas dienas, nuo ryto iki vakaro praleidau dykumoje, treniravausi drauge su stipriais Dakaro ralio lenktynininkais. Manau, tokia galimybė ir treniruotės yra tikrai geras mūsų komandos sprendimas. Jaučiuosi pasiruošęs ir užtikrintas“, – sakė A. Gelažninkas.

Lenktynininkas jau yra palikęs Dubajų ir pasiekęs Saudo Arabijos finansų širdį – Džedos miestą. Tai jis padarė dar prieš Šv. Kūčias, norėdamas adaptuotis prie aplinkos ir visas mintis sutelkti būsimajam startui.

Dakaro ralis startuos 2022 metų sausio 1 d. Džedoje. Jis apjuos plačią Saudo Arabijos dalį, tačiau niekada nepaliks šios musulmonų dvasine sostine laikomos valstybės ribų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts