Šaltus nervus pademonstravęs A. Didžbalis iškovojo pasaulio čempionato sidabrą

JAV vykstančiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate lietuvis Aurimas Didžbalis pasiekė istorinį pasiekimą ir iškovojo sidabro medalį.

26 metų atletas kovą svorio kategorijoje iki 94 kg pradėjo nesėkmingai – abu jo pirmieji bandymai rovimo rungtyje iškelti 172 kg svorį buvo nesėkmingi. Trečiam ir paskutiniam bandymui A. Didžbalis nusprendė pasirinkti dar didesnį svorį – 176 kg. Privalėjęs iškelti šį svorį lietuvis neklydo ir šioje rungtyje liko trečias.

Stūmimo rungtyje lietuvis jau pirmu bandymu iškėlė 208 kg sveriančią štangą, o paskutiniu bandymu įveikė ir 212 kg svorį, taip užsitikrindamas istorinį sidabro medalį bei atlikdamas jau firminiu tapusį salto.

Iš viso A. Didžbalis dvikovėje surinko 388 kg ir nusileido tik olimpiniam čempionui Sohranui Moradi. Iranietis surinko 417 kg ir pagerino pasaulio rekordą. Bronzą iškovojo dar vienas Irano atstovas Seyedayoobas Mousavijarahi, kuris per dvi rungtis iškėlė 385 kg.

2014 metais A. Didžbalis planetos pirmenybėse iškovojo pirmąjį Lietuvos medalį sunkioje atletikoje laimėdamas bronzą, o 2016 metais jis tokį patį pasiekimą užfiksavo ir olimpinėse žaidynėse.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts