UFC sunkiasvorių dvikovoje A.Volkovo pergalė

Olandas krito antrame raunde

Į Las Vegasą pagaliau sugrįžo UFC turnyrai. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vykusio „UFC Fight Night 184“ turnyro pagrindinėje vakaro kovoje rusas A.Volkovas antrame raunde nokautavo olandą A.Overeemą.

Nuo pirmojo kovos raundo buvęs „Bellator“ sunkiasvorių čempionas A.Volkovas sėkmingai gynėsi nuo olando A. Overeemo smūgiu. Gera gynyba ir pastovus varžovo spaudimas Rusijos atstovui leido kontroliuoti kovos eigą. A.Volkovas atakuodavo labai stipriai, galingai ir tikslingai, o jo paleisti smūgiai olando veidą pažymėdavo kirstine žaizda. Galiausiai antrame raunde Rusijos kovotojas paleido dar vieną galingą smūgių seriją į A.Overeemo veidą ir pastarasis krito ant žemės, o teisėjas iškarto nutraukė kovą.

„Jaučiuosi nuostabiai ir noriu kovoti dėl diržo. Sunkiasvorių divizione dar bus puikių kovų, o po jų pamatysime, kur yra mano vieta. Manau, kad esu vertas kovoti dėl titulo“, – po kovos sakė A. Volkovas.

A.Volkovui tai buvo 22-ta karjeros pergalė pasiekta nokautu arba techniniu nokautu. Rusijos mišrių kovos menų atstovas dabar savo sąskaitoje turi 2 pergales iš eilės bei tris per keturias pastarąsias dvikovas. Bendroje įskaitoje per savo karjera kovotas įsirašė 33 pergales bei 8 pralaimėjimus, turnyrinėje sunkiasvorių reitingo lentelėje užima 6-tąją vietą ir tikisi, kad ateityje kovos dėl čempiono titulo.

Nuo 1999 metų kovojančiam A.Overeeimui tai buvo 19-asis karjeros praleimėjimas. 40-metis veteranas savo sąskaitoje turi 47 pergales ir 19 pralaimėjimų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts