Adomaičio sugrįžimas į „Neptūną“ pažymėtas pergale Kėdainiuose

Po ketverių metų į Klaipėdos „Neptūną“ (5-7) sugrįžęs Dainius Adomaitis debiutavo pergalingai. Jo vadovaujama ekipa išvykos rungtynėse 88:83 (22:23, 28:18, 13:21, 25:21) tik po atkaklios kovos nugalėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (3-9).

Pirmąją rungtynių pusę tarp abiejų ekipų vyko atkakli kova, tačiau prieš ilgąją pertrauką Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sužaidę puikią atkarpą susikrovė dviženklį pranašumą. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui kėdainiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau svarbiu momentu 15:1 spurtą surengęs „Neptūnas“ vėl nutolo nuo varžovų ir išsaugodami pranašumą iki rungtynių pabaigos šventė jau trečiąją pergalę iš eilės.

Į pergalę uostamiesčio klubą vedė dvigubą dublį užfiksavęs Benas Griciūnas, kuris per 22 minutes pelnė 20 taškų (10/13 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nevėžio-Optibet“ ekipą šiose rungtynėse traukė T.J. Starkso ir Mariaus Valinsko duetas. Abu krepšininkai sudėjus pelnė 30 taškų.

Nevėžis-Optibet“: Tahjonas Starksas 16, Marius Valinskas 14, Svenas Smajlagičius 13, Rihardas Kuksikas 10.

Neptūnas“: Benas Griciūnas 20, Edgaras Želionis ir Deividas Gailius po 13, Julius Jucikas ir Žygimantas Janavičius po 12.