B. Griffino trigubo dublio neužteko prieš A. Wigginso vedamą „Timberwolves“ (VIDEO, REZULTATAI)

Minesotos „Timberwolves“ ekipa po atkaklios kovos ir be dviejų svarbių žaidėjų sugebėjo 126:118 palaužti Los Andželo „Clippers“.

„Timberwolves“ šiose rungtynėse vertėsi be Jimmy Butlerio, kuris jautė kelio skausmus. Komandai tai pat nepadėjo Jamalas Crawfordas, kuris pasitempė kojos pirštą. J. Butleris šį sezoną renka po 21,7 taško, o J. Crawfordas kldamas nuo suolo po 9,5.

„Clippers“ ekipa taip pat yra priversta verstis be svarbių žaidėjų. Jau penktas iš eilės rungtynes praleido DeAndre Jordanas dėl čiurnos skausmų, dėl tos pačios priežasties jau 10-as rungtynes praleido ir Austinas Riversas.

Šiame mače puikiai atrodė Blake‘as Grifinas, kuris užfiksavo septintą karjeroje ir antrą šį sezoną trigubą dublį. Puolėjas pelnė 32 taškus (11/14 dvit., 2/8 trit., 4/7 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, jam atsaką turėjo ir Andrew Wigginsas, kuris sugebėjo pelnyti net 40 taškų (13/21 dvit., 3/7 trit., 5/8 dvit.).

O itin įspūdingą pasiekimą pakartojo 20 taškų pelnęs Lou Williamsas. Gynėjas bent 20 taškų pelno pakilęs nuo suolelio jau devintą kartą iš eilės ir tai yra ilgiausia serija NBA lygoje šiuo metu. Tai taip pat yra trečia ilgiausia tokia serija nuo 1983-84 metų sezono.

„Timberwolves“ ekipa bandė spurtuoti trečiojo kėlinio pradžioje. Jie ketvirtį pradėjo 8:2 ir turėjo dviženklę persvarą – 69:59. Tačiau jau kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus. Vis dėlto, lemiamas spurtas įvyko likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos. Minesotos ekipa tada pirmavo vienu tašku (113:112), bet spurtavo 8:2 ir išsprendė visus klausimus.

„Timberwolves“ ekipoje A. Wigginsas pelnė 40 taškų, 30 pridėjo Jeffas Teague (16/17 baud.), Nemanja Bjelica pelnė 18 (9 atk. kam.), Tajas Gibsonas 14, o Karlas-Anthony Townsas 11 (17 atk. kam.).

„Clippers“ gretose B. Griffinas išsiskyrė su 32 taškais, 23 pelnė Montrezlas Harrellas, 20 pridėjo L. Williamsas, o Milošas Teodosičius pelnė 15.

Sakramento „Kings“ 107:112 Šarlotės „Hornets“
Jutos „Jazz“ 90:104 Atlantos „Hawks“
Majamio „Heat“ 90:99 Hjustono „Rockets“
Filadelfijos „76ers“ 101:104 Memfio „Grizzlies“
Finikso „Suns“ 105:109 Milvokio „Bucks“
Vašingtono „Wizards“ 75:98 Dalaso „Mavericks“
Portlendo „Trail Blazers“ 101:104 Denverio „Nuggets“