D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį, o „Pacers“ nugalėjo „Wizards“ (VIDEO)

Šią naktį galėjome stebėti abu lietuvius atstovaujančius savo klubus NBA lygoje ir jų sėkmingus pasirodymus. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (40-20) ekipa nugalėjo Vašingtono "Wizards" (24-36) svečiuose rezultatu 119-112 (29:21, 36:29, 24:30 30:32).

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa žaidė sėkmingiau ir po kėlinio turėjo pranašumą, kuri prieš ilgąją pertrauką padidino iki dviženklio. Antroje rungtynių dalyje situacija pradėjo keistis ir Vašingtono krepšininkai švelnino rezultatą abu kėlinius. Tiesa "Pacers" pavyko atsilaikyti ir išsivežti pergalę namo.

D. Sabonis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/9 tritaškiai, 3/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 4.

Rezultatyviausias komandoje buvo Thaddeusas Youngas su 22 taškais, 18 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Pralaimėtojų gretose Bradley Bealas buvo rezultatyviausias ir pelnė net 35 taškus, Thomas Bryant 23.