E. Beržininkaitis grįžta į žaliai baltų stovyklą

E. Beržininkaitis analizuoja varžovų žaidimą

Kauno „Žalgiris“ toliau valosi nuo Martino Schillerio šleifo. Oficialiai pranešama, kad į Lietuvos čempionų trenerių štabą grįžta Evaldas Beržininkaitis. Nuo praėjusios vasaros jis iki šiol darbavosi LKL lygos naujokės Jonavos „Cbet“ klube.

Šis už varžovų žaidimo analizę atsakingas specialistas praėjusią vasarą buvo priverstas palikti laikinąją šalies sostinę, kadangi tuometis kauniečių vyriausiasis treneris M. Schilleris vietos jam štabe nematė. Vietoje jo austras labiau pasitkėjo savo vokietakalbių asistentų Arne Woltmanno bei Stefanno Grassegerrio pagalba.

Vis dėlto, kuomet austras šio sezono pradžioje buvo atleistas iš „Žalgirio“ vyriausiojo stratego pareigų, išsyk buvo prabilta apie galimą E. Beržininkaičio sugrįžimą į Kauną. Čia specialista praleido net 8 metus, o karjerą antrajame pagal dydį Lietuvos mieste pradėjo dar 2013 metais. E. Beržininkaitį itin gerai vertino visi buvę „Žalgirio“ treneriai, įskaitant patį Šarūną Jasikevičių, su kuriuo klubas užėmė trečiąją vietą 2017-2018 metų Eurolygos sezone.

„Norime nuoširdžiai padėkoti A. Woltmannui ir S. Grasseggeriui už darbą, profesionalumą ir Kaune praleistą laiką prisidedant prie komandos rezultatų. Visgi įvykus pasikeitimams vyr. trenerio pozicijoje, buvo nutarta atnaujinti ir trenerių štabą“ – situaciją lakoniškai pakomentavo „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts