Eurolyga uždraudė „Chimki“ registruoti naujus žaidėjus

Maskvos srities „Chimki“ ir toliau neišlipa iš skandalų liūno. Finansinių sunkumų kamuojama prasčiausiai atrodanti šio sezono Eurolygos komanda sulaukė sankcijų iš stipriausiojo senojo žemyno turnyro organizatorių.

Eurolyga trečiadienį išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad Rusijos klubui yra draudžiama registruoti naujus žaidėjus dėl galimo atlyginimų vėlavimo. Skundas šiuo metu yra perduotas finansų kontrolės skyriui, kuris toliau stebės, kaip klubas laikosi finansinio stabilumo ir sąžiningo žaidimo nuostatų.

Tyrimas turėtų būti išnagrinėtas per 30 dienų, o būtent šiuo laikotarpiu klubui yra draudžiama registruoti žaidėjus.

Skandalas, kad krepšininkams nėra mokamas atlyginimas prasidėjo dar vasario pradžioje, o dar vakar buvo pranešama, kad „Chimki“ yra arti susitarimo su ilgamečiu CSKA klubo žaidėju Andrejumi Voroncevičiumi.

Maskvos srities klubas taip pat praėjusį mėnesį iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido lietuvį Rimą Kurtinaitį bei atsisveikino su dviem ekipos žaidėjais: Gregu Monroe ir Jonu Jerebko.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts