Grįžkime į praeitį: viktorina su „Žalgirio“ legenda T. Beardu (VIDEO)

zalgiris.lt

Kartu su prasidėjusiu naujuoju „Betsafe–LKL“ sezonu „Žalgiris TV“ pristato atsinaujinusią laidų rubriką #RetroŽalgiris. Šioje rubrikoje buvę ir esami Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjai dalijasi prisiminimais iš praėjusiame dešimtmetyje vykusių rungtynių.

Šį kartą „Žalgiris TV“ siūlo grįžti į praeitį ir žvilgtelėti į istorinį klubo vaizdo įrašų archyvą, kur 2004 m. laidoje „Ntelekto taikluoliai“ svečiavosi legendinis Tanoka Beardas. Vienas naudingiausių visų laikų „Žalgirio“ legionierių dalyvavo viktorinoje ir atsakinėjo į klausimus ne tik apie krepšinį, bet ir apie geografiją bei prezidentus.

T.Beardas Kauno „Žalgiryje“ praleido 5 metus, per kuriuos spėjo didelėmis raidėmis įrašyti savo vardą į klubo istoriją. Buvęs „Žalgirio“ kapitonas keturis kartus tapo Lietuvos čempionu ir net 3 kartus buvo išrinktas naudingiausiu LKL krepšininku.

Iki šiol gyvuoja ir T.Beardo pasiektas Eurolygos naudingumo rekordas – 2004 m. sausį rungtynėse su Bolonijos „Skipper“ jis surinko 63 naudingumo balus. Taip pat buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius yra užfiksavęs tokius rezultatus, kaip 25 atkovoti kamuoliai prieš tuometinį Vilniaus „Lietuvos Rytą“ bei 40 pelnytų taškų žaidžiant prieš Ventspilio „Ventspils“ klubą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts