Ir vėl kuria istoriją: S. Curry pataikymas iš vidutinio nuotolio laužo rekordus

„Golden Sate Warriors“ ekipos žvaigždė Stephenas Curry nenustoja stebinti savo fanų. Įžaidėjas turi ne vieną jam priklausantį tritaškių rekordą, tačiau šiuo metu yra pakeliui į rekordą kiek kitokioje distancijoje – vidutinio nuotolio.

Šiuo metu S. Curry iš vidutinio nuotolio atakuoja 59,8% tikslumu. Jeigu žiūrint tik į 21-ąjį amžių, tai S. Curry šis rekordas ir priklausytų. Jis 2011-2012 metų sezone atakavo 59,4% tikslumu (min. 50 metimų).

Vis dėlto nuo tada, kai ši statistika buvo pradėta vesti (1996-97), vienas žaidėjas atakavo taikliau. Markas Bryantas, būtent 1996-97 metų sezone iš vidutinio nuotolio metė 59,6% tikslumu, o jei S. Curry pavyktų išlaikyti tokį pataikymą, jis pagerintų ir jo rekordą. Tiesa, M. Bryantas tą sezoną metė tik 57 kartus iš vidutinio nuotolio ir pataikė 34, kai S. Curry tokių metimų šį sezoną išmetė jau 123 ir pataikė 73.

„Warriors“ žvaigždę šį sezoną kiek stabdo čiurnos traumos, tačiau tai jam netrukdo rinkti po 26,3 taško, atlikti po 6,2 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoti po 5,1 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts