J. Mačiulis patyrė traumą, o AEK nusileido Bambergo ekipai

basketnews.lt

FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio starte Vokietijoje skaudžiai ant parketo kritęs Jonas Mačiulis dar antrojo kėlinio pradžioje pasitraukė iš rungtynių, o jo atstovaujama Atėnų AEK patyrė nesėkmę (67:71) prieš Bambergo „Brose“.

Atlikdamas prasiveržimą į Bambergo „Brose“ baudos aikštelę, lietuvis įsirėžė į varžovą ir griūdamas trenkė alkūnę į grindinį.

Atėnų AEK puolėjas iš karto susiėmė už rankos ir skausmo perkreiptu veidu raitėsi ant parketo. Krepšininkas tik po kurio laiko pakilo bei patraukė tiesiai į rūbinę.

„Pasakiau komandai, kad ir toliau išlaikytume koncentraciją bei neleistume neigiamoms mintims paveikti šiandienos rungtynių, – per ilgąją pertrauką kalbėjo Mačiulio treneris Luca Banchi. – Žinoma, jaučiame didelę nuoskaudą dėl to, kad praradome Mačiulį, kuris susitikimą pradėjo tiesiog puikiai. Nepaisant to, kokia gera komanda yra „Brose“, net ir po Mačiulio traumos mes sugebėjome išlaikyti koncentraciją ir išlaikyti pranašumą.“

Mačą nuo suolo pradėjęs Mačiulis per pusdevintos minutės pasižymėjo 9 taškais. Iš karto po nemalonaus epizodo „Brose“ ekipa socialiniame tinkle „Twitter“ išreiškė palaikymą Lietuvos rinktinės puolėjui.