JV ir Ingramo duetas nukalė įtikinamą „Pelicans“ pergalę

JV

Praėjusią naktį Jono Valančiūno ir Brandono Ingramo vedami Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-16) krepšininkai pasiekė įspūdingą pergalę NBA lygos mače, kuomet savų žiūrovų akivaizdoje 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29) sutriuškino svečius iš JAV sostinės – „Wizards“ (11-7) krepšininkus.

Rungtynių esminis lūžis įvyko jau pirmajame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai iškart įgyjo dviženklį pranašumą. Iki didžiosios pertraukos pranašumas jau siekė 22 taškus, o antroje rungtynių pusėje rimtesnio spurto, kuris būtų dar leidęs pasvajoti apie pergalę, Vašingtono klubas jau nesurengė.

JV per 26 žaidimo minutes pelnė 21 tašką ir po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, užfiksuodamas sau įprastą dvigubą dublį. Už jį nugalėtojų gretose rezultatyvesnis buvo tik jau minėtas 26 surinkęs B. Ingramas.

Nepaisant šios pergalės, vidurio puolėjo iš Utenos atstovaujamas NBA Vakarų konferencijos klubas šiame sezone yra vienas beviltiškiausių visos lygos autsaiderių. Už jį mažiau pergalių turi vos 2 laimėjimus per 18 susitikimų pasiekę Hjustono „Rockets“.

Naujojo Orleano „Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Jonas Valančiūnas 21, Joshas Hartas 16, Guillermo Hernangomezas 13, Devonte Grahamas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 12, Trey Murphy 8.

Vašingtono „Wizards“: Bradley Bealas 23, Raulis Neto 13, Spenceris Dinwiddie 11, Montrezlas Harrellas 10, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as, Danielis Gaffordas ir Anthony Gillas po 8, Kyle'as Kuzma 7.