L. Jamesas patyrė traumą, tačiau „Lakers“ vis tiek sutriuškino „Warriors“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtynės vyko net ir šv. Kalėdų dieną, tačiau ant parketo žengė tik keletas komandų, tiesa lietuviai galėjo ramiai švęsti. Lebronas Jamesas su atstovaujama Los Andželio "Lakers" (20-14) ekipa svečiuose pasiekė pergalę prieš lygos čempionus Oklando "Golden State Warriors" (23-12) rezultatu 101:127 (25:32, 25:33, 32:26, 19:36).

Jau nuo pirmo kėlinio Los Andželo krepšininkai pradėjo kurtis pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo dviženkliu skirtumu. Situacija antroje rungtynių dalyje išliko palankesnė svečiams, nors ir jų lyderis patyrė traumą, tačiau jie vis tiek sutriuškino varžovus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kyle Kuzma su 19 taškų, dar 18 pridėjo kroatas Ivica Zubac. Lebronas Jamesas iki traumos spėjo pelnyti 17 taškų.

Pralaimėtojų komandoje Andre Iguodala pelnė 23 taškus, o Kevinas Durantas surinko 21.