Lietuviškoji „Baskonia“ įveikė Šaro „Barcą“ jos pačios teritorijoje

baskų ekipa iškovojo puikią pergalę

„Lietuviškas“ Eurolygos klubų mūšis šį vakarą vyko Barselonos „Palau Blaugrana“ arenoje, kur vietos „Barcelona“ (10-2) 78:91 (12:22, 23:24, 19:22, 24:23) nusileido Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamai Vitorijos „Baskonia“ (6-6).

Švečiai iš Baskijos žaidė tarsi iš natų, puolime surinkdami net 91 tašką. Tai – itin įspūdingas pasiekimas žaidžiant prieš gera gynyba pasižyminčius Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius. Vos po 69.9 taško per mačą praleidžiantys katalonai yra antri visoje ACB lygoje pagal praleidžiamus taškus.

„Baskonia“ tvirtai laikė iniciatyvą viso susitikimo metu. Jau po pirmojo kėlinio 10 taškų persvarą susikrovę Neveno Spahijos vyrai, kurie praėjusiame Eurolygos ture 68:72 nusileido Žalgiriui“ Kaune, iškovojo vieną įsimintiniausių pergalių sezone, o prie jos prisidėjo ir baskų ekipos legionieriai iš Lietuvos.

Rokas Giedraitis per 24 minutes aikštėje surinko 11 taškų o Tadas Sedekerskis pridėjo 8. Rezultatyviausias iš lietuvių trejeto ant „Palau Blaugrana“ parketo buvo Rokas Jokubaitis. mažeikiškio sąskaitoje – 13 „Barcelonai“ pelnytų taškų.

„Barcelona“: N. Mirotičius – 20, R. Jokubaitis – 13, Kyle'as Kuričius – 12, Nigelas Heyesas-Davisas – 10, B. Daviesas – 10.

Vitorijos „Baskonia“: S. Enochas – 23, M. Costello – 19, R. Giedraitis – 11, W. Baldwinas IV – 11, T. Sedekerskis – 8.