„Philadelphia 76ers“ geriausia praėjusios savaitės komanda

Filadelfijos ekipa

Filadelfijos komandos fanai be abejonės norėtų, kad taip būtu amžinai: Filadelfija (5-1) – „Sixers“ buvo vienintelė lygos komanda, kuri sugebėjo išlikti nepralaimėjusi praėjusią savaitę.

(3-0) – Praeitos savaitės rezultatas:  Trys pergalės iš tiek pat galimų.

Nors pergalės namuose prieš šiuo metu stringančias bei toli gražu ne patį savo geriausia žaidimą dėl įvairiausių pasikeitimų demonstruojančias  – Toronto „Raptors“ bei Šarlotės „Hornets“ ekipas labai didelio įspūdžio nepalieka.

Tačiau praėjusio ketvirtadienio naktį sutriuškinta Orlango „Magic“ ekipa, kuri prieš susitikimą su Filadelfijos krepšininkais turėjo keturių iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją – žada įdomesnius vakarus šios ekipoms fanams.

Pergalė prieš šiuo metu tikrai kokybiška žaidimą demonstruojančia ekipą – panaikina visas abejonės, kad Filadelfija šiais metais gali nustebinti bei pradžiuginti savo fanus.

Norisi tikėti, kad Filadelfijos ekipa sugebės demonstruoti kokybiška žaidimą visą likusį sezoną bei patekti į atkrintamąsias varžybas. Deja sezonas ilgas, įdomiausios intrigos ateityje, todėl mums belieka tiesiog palinkėti sėkmės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts