Pergalių skonio dar neparagavęs J.Valančiūnas pasižymėjo monstrišku dvigubu dubliu

Jonas Valančiūnas buvo nesustabdomas po krepšiais

Jono Vlančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa ir toliau nesugeba rasti savojo žaidimo bei NBA lygoje lieka be pergalių. Lietuvis ant parketo surengė tikrai įspūdingą pasirodymą po krepšiais, tačiau to nepakako ir „Pelicans“ svečiuose – 89:96 (27:28, 14:26, 26:15, 22:27) nusileido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams.

Jono Valančiūno atstovaujama ekipa nuo pat pirmų rungtynių akimirkų turėjo problemų gynyboje. Tuo pasinaudoja aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 8-0 bei išsiveržė į priekį rezultatu 16:26. Antrasis kėlinys taipogi geriau žaidėsi „Timberwolves“ komandai ir to pasėkoje skirtumas išaugo net iki 17 taškų -37:54.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Naujojo Orleano nuožmiai kovojo bei sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir sėkmingo J.Valnačiūno žaidimo dėka po krepšiais – išlyginti rezultatą (63:63). Visgi šeimininkai puikiai į tai sureagavo, greitai atsitiesė ir vėl šovė į priekį bei toliau kontroliavo žaidimo tempą.

Iki varžybų pabaigos likus žaisti pusantros minutės Brandonas Ingramas pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 87:91. Tačiau perlaužti rezultato pelikanams taip ir nepavyko. Tiksint paskutinėms sekundėms D‘Angelo Russellas smeigė taiklų tolimą metimą ir tokiu būdu galutinai įtvirtino Minesotos krepšininkų pergalę.

J.Valančūnas iš viso ant parketo praleido 36 minutes, pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 varžovų erdavimus, blokavo metimą ir 5 kartus pažeidė taisykles.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Jonas Valančiūnas 20, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14, Devonte‘ Grahamas 11, Trey Murphy III 6.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25, Anthony Edwardsas 19, D‘Angelo Russellas ir Nazas Reidas po 12, Malikas Beasley ir Jordanas McLaughlinas po 6.