Pirmojoje rungtynių pusėje siautusi „Baskonia“ parklupdė ALBA

Vitorijos „Baskonia“ (2-2) Eurolygoje iškovojo antrąją šio sezono pergalę. Ispanijos klubas išvykos rungtynėse 80:76 (21:15, 31:14, 10:18 18:29) nugalėjo trečiąjį pralaimėjimą patyrusius Berlyno ALBA (1-3) krepšininkus.

„Baskonia“ rungtynes pradėjo audringai ir žaibiškai tolo nuo varžovų. Svečiai prieš ilgąją pertrauką buvo pelnę daugiau nei pusšimtį taškų, o šeimininkų atsilikimas siekė net 23 taškus. Po ilgosios pertraukos „Baskonia“ ant parketo žengė be didelės motyvacijos, o šeimininkai atsilikimą sumažino iki vienaženklio, tačiau pergale džiaugėsi „Baskonia“ krepšininkai.

Rokas Giedraitis ant parketo iš viso praleido 28 minutes ir pelnė 8 taškus (0/3 trit., 3/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis per 20 minučių prie pergalės pridėjo 4 taškus (0/2 trit., 2/3 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė ALBA ekipos žaidėjas Luke’as Sikma, kuris per 25 minutes Surinko 19 taškų (2/3 trit., 5/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.