Rezultatyviai rungtyniavęs Giedraitis išvedė „Baskonia“ į Ispanijos taurės pusfinalį

Ketvirtfinalio barjerą Ispanijos taurėje sėkmingai peržengė Vitorijos „Baskonia“.

D. Ivanovičiaus auklėtiniai 96:87 (28:17, 27:30, 23:21, 18:19) nugalėjo „Jobentut“ Badalonos krepšininkus.

Rokas Giedraitis rungtynėse žaidė rezultatyviausiai. Lietuvis per 30 žaidimo minučių pelnė 19 taškų (4/5 trit., 3/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o ant parketo praleido 8 minutes per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) ir atkovojo 1 atšokusį kamuolį.

Rungtynėse „Baskonia“ į priekį išsiveržė nuo pat pirmosios minutės. Lietuvių atstovaujama ekipa po pirmojo kėlinio susikrovė 11 taškų pranašumą ir išsaugojo jį praktiškai visas rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje „Joventut“ komandos atsilikimas išaugo iki 19 taškų. Rungtyniauti likus trims minutėms Brodzianskis smeigė tritaškį, o atsilikimas sumažėjo vos iki 7 taškų. Vis tik rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Baskonia“ krepšininkams, kurie išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė V. Brodzianskis, kuris per 21 minutę pelnė 17 taškų (1/2 trit., 5/10 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir 2 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį savo komandos draugams.

Ispanijos taurės pusfinalyje „Baskonia“ susitiks su „Barcelona“ ir „Unicaja“ rungtynių nugalėtoja.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis ir Achille Polonara po 19, Alecas Petersas 17, Pierria Henry 16, Tadas Sedekerskis 2.

„Joventut“: Vladimiras Brodzianskis 18, Ante Tomičius 14, Demetriusas Jacksonas ir Xabieras Lopezas-Arostegui po 12.