„Rytas“ po atkaklios kovos palaužė „Skycop“

lkl.lt

Lemiamu metu užsikūręs Eimantas Bendžius įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą įmesdamas du tritaškius, o Prienuose ilgai vargęs Vilniaus „Rytas“ (19-6) po šių lyderio šūvių atgal nebesigręžiojo.

Rungtynių pabaigoje pergalingą spurtą 13:2 surengę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje kovingai nusiteikusius vietos „Skycop“ (9-17) krepšininkus nugalėjo 75:68 (17:19, 17:21, 18:14, 23:14) ir „Betsafe-LKL“ pakilo į antrąją vietą.

Į priekį nugalėtojus vedė po 16 taškų pelnę Martynas Echodas ir Eimantas Bendžius. Pastarasis didžiąją dalį taškų (9) pelnė per paskutines penkias minutes.

Vilniaus klube debiutavęs Derekas Needhamas įmetė 15 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Malcolmas Grantas. Jubiliejines 600-ąsias karjeros rungtynes lygoje žaidęs Mindaugas Lukauskis pelnė 10 taškų.

Nors „Rytas“ susitikimą pradėjo spurtu 6:0, šeimininkai greitai atsitiesė bei ne tik laimėjo pirmąjį kėlinį, bet antrajame dar ir įgijo dviženklę persvarą 40:30.

Visgi sostinės klubas sugebėjo atsitiesti ir išnešti iš Prienų sveiką kailį.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 19, Darjušas Lavrinovičius 11, Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis po 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius ir Martynas Echodas po 16, Derekas Needhamas 15, Artiomas Parachovskis 11 (12 atk. kam.).