„TimeOutŽalgiris“ – Pirmasis Eurolygos mačas ir G. Paškevičius (VIDEO)

Šaltinis www.zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį į „Žalgirio“ areną susirinkę daugiau nei 15 tūkstančių sirgalių pasitiko ilgai lauktą krepšinio šventę – pirmąsias naujojo Eurolygos sezono rungtynes.

„Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris komanda su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje ištikimiausiems laidos žiūrovams atvėrė priešrungtyninius užkulisius.

D.Belickaitė parodė, kaip atrodo arenos koridoriai dar iki jų neužpildant krepšininkams ir aptarnaujančiam personalui. Be to, atskleista, kas pirmieji iš žalgiriečių keliauja į apšilimą atlikti metimų.

Dar gausybės už žaliai baltus sergančių sirgalių sutiktas ir dainininkas Gytis Paškevičius, kuris gruodžio 28 d. surengs solinį koncertą „Žalgirio“ arenoje.

„Pamenu savo pirmąjį kartą „Žalgirio“ rungtynėse. Tai buvo šioje arenoje. Buvo žiauriai „faina“, ypač sėdint pirmoje eilėje, – prisiminimais dalinosi hito „Šiam pasauly visko būna“ atlikėjas. – Žinau, kad krepšininkai mėgsta mano dainas, ypač Mantas Kalnietis.“

Arenoje atminimo dovana rungtynių metu buvo įteikta ir vienam iš „Žalgirį“ remiančios įmonės – „Olybet“ generaliniam direktoriui Veiko Krunbergui. „Olybet“ artimiausius trejus metus tapo „Žalgiris TV“ partnere.

„Žinoma, seku „Žalgiris TV“ klipus, ypač socialiniuose tinkluose. Mėgstu peržiūrėti įspūdingiausius rungtynių momentus, – šypsojosi estas. – Esu buvęs Kaune daugybę kartų. Jūs turite puikią areną, atmosfera čia yra fantastiška.“

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts