V. Čeponis paaiškino, kodėl jam nebebuvo leista komentuoti Eurolygos

Neseniai paaiškėjo, kad naujajame sezone Eurolygos kovas Lietuvoje nebekomentuos įprastas Ryčio Vyšniausko ir Vaido Čeponio duetas.

Viso to priežastis – nesutarimai tarp kanalų. V. Čeponis nuo praėjusio sezono pradėjo komentuoti LKL kovas, kas nepateko jo dabar jau buvusiam kanalui, transliuojančiam Eurolygą.

V. Čeponis savo Facebook paskyroje ironizuodamas parašė visas priežastis, kodėl kitą sezoną nebus galima vėl išgirsti jo balso Kauno „Žalgirio“ ir kitų Eurolygos rungtynių metu:

„Tai juoda diena Lietuvai 🙂 Antroji Juodojo kaspino diena mūsų šaliai:) Superžvaigždė 🙂 Čeponis nebekomentuos Eurolygos. Darkart velniškai dėkingas jums už palaikymą.

Štai ką noriu dar akcentuot – jūs rašykit, jei yra noras, laiškus ne man, o TV3 (Arvydui Rimui, jis didžiausias mano išvarymo iniciatorius) ir latviams. TV3.lt, taip pat Viasat.lv turbūt yra kontaktai ar „TVPlay Sports“. Tada gal jie susimąstys, kad negalima taip elgtis su žmonėmis. Turiu omeny nebūtinai save, o Robertą Petrauską ar kitus su krepšiniu nesusijusius žmones.

Tikrai neramu, kad A.Rimas ateity gali taip pasielgti ir su Ryčiu Vyšniausku, kuris yra supertalentingas bičas. Mes su Ryčiu kartais pasipykdavom dėl mano įkyrių pastabų (dėl komentavimo ir elgesio niuansų) jam ir pan., bet šiaip idealiai sutarėm.

Aš tai jau prararadu bet kokias viltis ką nors komentuot per „TVPlay Sports“ dėl savo išsišokimo aukščiau bambos, bet gal šis mano „akibrokštas“ privers susimąstyti kai kuriuos vadovus. Jei rašysit, liksiu skoloj ne tik kotletų, bet ir vieną kitą šnicelį gal pridėsiu, jei gražiai elgsitės. I

ki susigirdėjimo LKL'e ir gal dar kažkur. P.S. Gal dar man padės panelė Dalytė (nuotr. matote) ar ponas Landsbergis:) P.S. Darkart pabrėžiu – „Viasat“ vadovai Lietuvoje čia absoliučiai nieko dėti.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts