Vis dar be Grigonio rungtyniaujanti CSKA nusileido Estijos klubui

Pirmadienio vakarą Rusijos Vieningoje lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė praėjusio sezono čempionai Maskvos CSKA (4-1). Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykos rungtynėse 56:67 (14:17, 16:21, 10:7, 16:22) nusileido Talino „Kalev“ (2-3) krepšininkams, kuriems tai buvo vos antroji pergalė čempionate.

Į kovą vis dar be Mariaus Grigonio stoję maskviečiai pirmavo beveik visą pirmąjį kėlinį. „Kalev“ ekipa į priekį išsiveržė tik prieš pat antrąjį ketvirtį, o prieš ilgąją pertrauką turėjo ir dviženklį pranašumą. Trečiajame kėlinyje CSKA sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vos 5 taškų, tačiau lemiamu metu spurtą 10:0 surengę Estijos ekipos žaidėjai šventė pergalę.

Šiose rungtynėse ant parketo po traumos sugrįžo vienas iš CSKA komandos lyderių Tornikė Šengelija, kuris per 24 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (0/2 trit., 1/4 dvit., 5/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse Talino komandą į pergalę vedė arti dvigubo dublio buvęs Raino Nurgeris, kuris per 27 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kalev“: Rauno Nurgeris 15, JeQuanas Lewisas 12, Davionas Berry 9.

CSKA: Iffe Lundbergas 13, Danielis Hackettas 10, Nikita Kurbanovas 8.