ATP Čengdu turnyro nugalėtoju po dramos pratęsime tapo B. Tomičius (VIDEO)

Vienas iš Kinijos ATP250 turnyrų pateikė malonią staigmeną ir finale žiūrovai galėjo išvysti atkaklią ir įdomią dvikovą. Finalistai Fabio Fognini (ATP 13) ir Bernardas Tomičius (ATP 123) žiūrovam leido išvysti trijų setų finalą, kuriame rezultatu 6-1, 3-6, 7-6, triumfavo aukštaūgis iš Australijos.

Visa akistata truko 2 valandas ir 18 minučių.

Nors pirmą setą labai lengvai laimėjo australas, kuris puikiai atlaikė varžovo spaudimą ir pats laimėjo du priešininko padavimus, tačiau jau antrame sete viskas klsotėsi sunkiau. 123-oji raketė nebeišnaudojo tiek lemiamų taškų ant italo padavimo, o pats pralaiminėjo savo.

Trečiasis setas iš kart prasidėjo nuo B. Tomičiaus pralaimėto padavimo, nors australas ir pasižymi puikiu padavimu. Visgi 13-oji raketė pranašumu ilgai nesidžiaugė, o rezultatas tapo lygus. Žaidėjai dar kartą apsikeitė padavimais, o vėliau nukeliavo į pratęsimą. Ketvirtame finale šiais metais dalyvaujantis italas trečio seto pratęsime išnaudojo visą savo patirtį ir jėgas, tačiau užbaigti mačo ir išnaudoti mačbolų nepavyko, o tai leido atsigavusiam priešininkui triumfuoti šiame turnyre.

Turnyro nugalėtojas gavo 190,885 $ ir 250 reitingo taškų, kartu, tai buvo vienas geriausių jo pasirodymų per porą metų.

Po ilgo laiko australas vėl grįš į TOP100 reitingą.