Dominikas Thiemas išsaugojo mačo tašką ir įveikė rusą trijų setų kovoje

Jaunasis austras grįžo po traumų ir dalyvauja Monte Carlo molio dangos turnyre. Visgi žaidėjui stinga pasitikėjimo ir gero žaidimo, tačiau, tai nesutrukdė įveikti jaunojo ruso Andrejaus Rublevo (ATP 33).

Tenisininkai sužaidė trys aktyvius setus 5-7, 7-5, 7-5, tačiau taip ir nepasiekė pratęsimo, o Dominikas Thiemas (ATP 7) šventė sunkią pergalę. Iš viso susitikimas truko 2 valandas ir 42 minutes.

Labiausiai įsimintinas buvo trečiasis setas, kuriame vienu metu rezultatas buvo 5-4 ruso naudai, jis netgi turėjo galutinį mačo tašką, tačiau išnaudoti jo nepavyko.