Žurnalistas viešai atsiprašė šių metų „Australian Open“ čempiono Rogerio Federerio

Apie legendinį tenisininką Rogerį Federerį, praėjusį mėnesį laimėjusį savo 20-ąjį Didžiojo kirčio titulą, vis dar netyla kalbos. Šį kartą žinia pasklido iš vieno britų žurnalisto Charlio Ecclesharo, kuris viešai atsiprašė 36-erių ir vis dar puikią formą demonstruojančio šveicaro.

Charlis Ecclesharas buvo priverstas atsiimti savo žodžius po to, kai dar 2016-ųjų gegužę naujienų portale „The Telegraph“ paskelbė savo įžvalgas straipsnyje skambia antrašte „Kodėl Rogeris Federeris daugiau niekada nelaimės nei vieno Didžiojo kirčio turnyro“. Tuomet jo kalbos atrodė pagrįstos – šveicaras turėjo nugaros ir kelio traumas, todėl jam teko pasitraukti iš kelių svarbių turnyrų, tarp kurių buvo ir „French Open“ bei „US Open“. Nepastebėti neliko ir solidžią formą demonstruojantys varžovai Novakas Djokovičius ir Rafaelis Nadalis.

Mažai kas galėjo prognozuoti, kad į 2017-uosius šveicarų maestro žengs su tokia įspūdinga forma, kuri teniso pasaulio mylėtojus stebina dar ir šiais metais. Tad, vos pasibaigus „Australian Open“ čempionatui, britų žurnalistas Charlis Ecclesharas su visa pagarba Rogeriui Federeriui išplatino dar vieną straipsnį, kuriame atsiprašo ir gailisi taip nuvertinęs dar nemažai parako turintį tenisininką. Panašu, kad dar neverta tikėtis žaidėjo karjeros pabaigos – Rogeris Federeris neketina sustoti ir toliau stebins gerbėjus bei varžovus savo pasirodymais kortuose

Pareiškimas Twitteryje :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts