Euro 2020 gigantų mūšyje – apmaudi Vokietijos rinktinės klaida ir Prancūzijos pergalė

Vokietija apmaudžiai pralaimėjo Prancūzijos rinktinei

Antrose F grupės rungtynėse pergalę iškovojo čempionų titulus ginanti Prancūzijos rinktinė, kuri minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo Vokietijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Vienintelis šių varžybų įvartis buvo pelnytas po Vokietijos žaidėjo Matso Hummelso klaidos. Pastarasis 20-ąją rungtynių minutę apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus ir leido Prancūzijos rinktinei išsiveržti į priekį 1:0. Tiesa 38-ąją minutę dar viena proga nepasinaudojo Ilkaya Gundoganas, kuriam nepavyko tiksliai pataikyti į kamuolį ir smūgis skriejo šalia vartų.

Tai buvo ne vieninteliai smūgiai kurie galėjo pakeisti varžybų eigą, tačiau Vokietijos rinktinei pritrūko tikslumo mėginant išlyginti rezultatą, o prancūzai dukart pasiuntė kamuolį į Manuelio Neuerio ginamų vartų tinklą, bet teisėjai dėl nuošalės taisyklės pažeidimo įvarčių neįskaitė.

Matso Hummelso pelnytas įvartis į savus vartus buvo trečias šiame Euro 2020 čempionate. Kiek anksčiau kamuolį į savus vartus taip pat nukreipė Merihas Demiralis ir Wojciechas Szczesny

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts