Ant geriausios Lietuvos ledo šokėjų poros kaklų suspindo sidabro medaliai

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius

Geriausia Lietuvos ledo šokėjų pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius pasidabino sidabro medaliais. Juos mūsų šalies šokėjai iškovojo Kroatijos sostinėje Zagrebe, kur vyko „Challenger Series” tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos.

S. Ambrulevičių ir jo amerikiečių kilmės šokių partnerę pralenkė tik amerikiečių pora Kaitlin Hawayek ir Jeanas-Lucas Bakeris. Jų sąskaitoje po dviejų rungčių buvo 191,32. Ši pora itin gerai pasirodė laisvojoje programoje, nors ir atsiliko nuo mūsiškių po pirmos dienos ritminių šokių rungties. Tuo tarpu A. Reed ir S. Ambrulevičiaus galutinis taškų kraitis – 180,15.

Treti liko rusai Jelizaveta Šanajeva ir Devidas Narižnijus su 177,83 surinktų taškų.

Šis pasirodymas yra geriausias eltinės Lietuvos ledo šokėjų pasirodymas jų karjeroje. A. Reed ir S. Ambrulevičius ir vėl pagerino pasaulio „Grand Prix“ etape Sočyje surinktą bendrosios įskaitos rezultatą (177, 88 taškai), taip šį sezoną atveždami jau antrąjį sidabro medalį į Lietuvą. 

Iš Kroatijos A. Reed ir S. Ambrulevičius patrauks į Kanadą, kur su savo prancūzais treneriais Marie-France Dubreuil bei Patrice`u Lauzonu ims ruoštis Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėms, 2022 metų viduryje vyksiančiam Estijos sostinėje Taline.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts