Fiasko: pasaulio slidinėjimo čempionate Lietuvos vyrai aplenkė tik brazilus

Lietuviai pasirodė prastai

Vokietijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate vyrų estafetėje 4x10km dalyvavo ir Lietuvos rinktinė. Mūsų šalies garbę šioje rungtyje ginti išsirikiavo ši ketveriukė: Modestas Vaičiulis, Tautvydas Strolia, Edvinas Šimonutis bei Paulius Januškevičius. Vis dėlto, pastarieji du sportininkai net nesuspėjo startuoti, kadangi kiti sportininkai mūsų slidininkus jau lenkė visu ratu. Dėl to lietuviai buvo tiesiog klasifikuoti 17-toje vietoje tarp 18 komandų, už savo nugaros palikusius tik karštosios Brazilijos atstovus. Be abejo, toks pasirodymas tikrai nuvyle Lietuvos žiemos sporto gerbėjus.

Aukso medaliais pasidabino nuolat slidinėjimo elite esantys norvegai Paalis Golbergas, Emilis Iversenas, Hansas Holundas ir Johannesas Klaebo, už savo nugaros palikę Rusijos atstovus. Trečioji vieta atiteko prancūzams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts