Golfo žvaigždė Tigeris Woodsas pateko į šiurpią avariją

Antradienio rytą golfo superžvaigždė Tigeris Woodsas Los Andžele pateko į šiurpią automobilių avariją. Sportininkas iš visiškai sumaitoto automobilio ištrauktas tik atvykus gelbėtojams ir panaudojus specialiuosius įrankius. Apie incidentą pranešė Los Andželo policijos departamentas.

Incidentas įvyko 7 valandą 12 minučių vietos laiku, o sportininkas automobilyje buvo vienas. Pranešama, kad golfo žaidėjo sužalojimai yra pakankamai rimti, daugiausiai nukentėjo kojos, o šiuo metu yra atliekamas ir avarijos tyrimas.

„Tigeris Woodsas šį rytą Kalifornijoje pateko į automobilio avariją, kur patyrė daugybines kojų traumas. Šiuo metu sportininkas yra operuojamas ir daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu.“,- rašoma Los Andželo policijos pranešime.

Tigeris pastaruoju metu nedalyvavo golfo varžybose. Sportininkui nesenai buvo padaryta operacija, dėl kurios jis negalėjo varžytis su pajėgiausiais golfo žaidėjais. Vis tik geriausiu planetos žaidėju laikomas Tigeris Woodsas dar pirmadienį žaidė golfą su buvusiu NBA krepšininku Dwayne’u Wade’u. Sportininko sugrįžimas į profesionalias varžybas buvo planuojamas šių metų pavasarį. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts