Kovoje su F.Mayweatheriu – Youtube žvaigždė pademonstravo charakterį

Bokso legenda nesugebėjo įveikti kur kas silpnesnio varžovo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyko parodomoji bokso kova, kurioje susitiko legendinis Floydas Mayweatheris ir kosminiu greičiu internete populiarėjantis Loganas Paulas.

Prieš šią kova visi bokso sirgaliai tikėjosi, kad kova baigsis greitu L.Paulo pasiuntimu į nokautą, tačiau šį kartą savo kur kas kuklesnio priešininko Floydas Mayweatheris nugalėti nesugebėjo ir kova baigėsi lygiosiomis. Tiesa reikėtų paminėti ir tai, kad kova vyko pagal neįprastas taisykles ir nugalėtojas galėjo paaiškėti tik nokauto metu.

Po kovos abu sportininkai nestokojo geros nuotaikos, o Loganas Paulas savo ištikimiausiems sirgaliams pasiuntė žinutę, kad viskas šiame gyvenime yra įmanoma ir jis yra gyvas to pavyzdys.

„Nenoriu, kad kas nors man dar kartotų, jog kažkas yra neįmanoma. Faktas, kad aš esu čia su vienu geriausių visų laikų boksininkų, įrodo, jog šansų turi visi. Aš einu dešinėj, kai kiti eina kairėn. Esu netradicinis ir nepriklausomas. Kiekvienas gali turėti šansą padaryti puikių dalykų gyvenime ir noriu, kad tai žinotų,“ – po kovos šnekėjo Youtube žvaigždė.

Tuo tarpu bokso legenda taip pat nepagailėjo gerų žodžių savo priešininkui ir pripažino, kad amžius šiame sporte daro tam tikrą įtaką.

„Man buvo smagu. Reikia suprasti, kad man nebe 21-eri. Smagu pajudėti su šiais jaunais vyrukais. Puikūs jauni kovotojai. Jis buvo geresnis, nei aš galvojau, kad bus. Jis kietas ir stiprus konkurentas. Buvo gera ir smagu. Šį vakarą buvau jo nustebintas, bet man buvo linksma,“ – sakė M.Mayweatheris.

Neoficialiomis duomenimis abu kovotojai savo kišenes turėtų papildyti stambiomis sumomis. Floydas Mayweatheris turėtų susižerti 30 milijonų dolerių, o L.Paulas atsiims apie 20 milijonų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts