Lietuva antrą kartą istorijoje žais Europos čempionate

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė sekmadienio vakarą išvykos rungtynėse 25:30 (12:11) nusileido Portugalijos rankininkams ir grupėje užėmė trečiąją vietą. Iš karto po rungtynių lietuvius pasiekė geros žinios ir pralaimėjimo liūdesį užgožė triumfas. Lietuviai pateko tarp keturių geriausiųjų trečiąsias vietas užėmusių komandų ir keliauja į Europos čempionatą.

Lietuvos rinktinė Europos čempionate dalyvaus vos antrąjį kertą per visą istoriją. Paskutinį ir vienintelį kartą lietuviai Europos čempionate rungtyniavo 1998 metais ir užėmė devintąją poziciją.

Iš ketvirtosios grupės į Europos čempionatą be Lietuvos rankininku pateko pirmojoje pozicijoje besirikiuojanti Portugalija ir antrojoje pozicijoje finišavę islandai, kuriuos lietuviai ir ketvirtadienį nugalėjo.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė portugalas Antonio Rodriguesas pelnęs 7 įvarčius.

Lietuvių gretose geriausiai pasirodė Tadas Stankevičius, kuris pelnę 6 įvarčius, Žanas Gabrielius Virbauskas ir Arminas Stankūnas pridėjo po 5, Valdas Dravavičius – 3.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts