Netikėtumas: E. Stanionis kausis su R. Butajevu, o ne jo vengiančiu Y. Ugasu

Eimantas Stanionis

Tarptautinė bokso asociacija (WBA) rengia mini turnyrą, kuriame siekia federacijos viduje sumažinti čempionų skaičių. Jame dalyvaus 4 pusvidutinės svorio kategorijos boksininkai, tarp kurių bus ir lietuvis Eimantas Stanionis.

Pakeliui link viršūnės Eimantas turėjo kautis su WBA „super” čempionu Yordeniu Ugasu, tačiau pastarasis iš pradžių išsisukinėjo nuo kovos su profesionalų ringe pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusiu lietuviu, o sutiko tik visai neseniai. Vis dėlto, Y. Ugasas ir toliau siekė pakeisti varžovą, ir jam tai pagaliau pavyko.

Pranešama, kad Y. Ugasui pavyko įkalbėti E. Stanionį kautis ne su juo, o rusu Radžabu Butajevu. Tokiu būdu Y. Ugaso varžovu taps Errolas Spence'as, kuriam šiuo metu priklauso pusvidutinio svorio kategorijos WBA ir IBF federacijų čempiono diržai. Laimėjęs šią kovą, Y. Ugasas ne tik išlaikytų savo „Super” čempiono titulą, bet ir pasiimtų E. Spence'ui priklausančius IBF ir WBA titulus.

Vis dėlto, susikauti su Y. Ugaso ir E. Spence'o dvikovos nugalėtoju E. Stanionis galės. Norint tai padaryti, 27 metų kauniečiui reikės įveikti metais vyresnio dagestaniečio R. Butajevo barjerą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts