Norvegijos sporto žvaigždei skirta laisvės atėmimo bausmė

slidinejimas

Norvegijos sporto pasaulyje Petterio Northugo vardas yra labai gerai žinomas. 34-erių metų slidininkas 2010 metais Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse yra iškovojęs aukso medalį tiek 50 km distancijoje, tiek triumfavęs su tautiečiais komandinio sprinto rungtyje, taipogi jo sąskaitoje – 13 pasaulio čempiono titulų.

Vis dėlto, pastarosiomis dienomis šio sportininko pavardė naujienų portalus užkariavo ne dėl naujų sportinių pasiekimų. P. Northugas policijai jau buvo įkliuvęs 2014 metais, kuomet neblaivus vairavo automobilį, o šį kartą jo lauks dar liūdnesnės pasekmės.

Dėl neatsargaus vairavimo, smarkaus greičio viršijimo ir namuose rastų narkotinių medžiagų sportininkui visam gyvenimui atimta teisė vairuoti, skirta 7 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Tokia įvykių virtinė, veikiausiai, gresia ir karjeros pabaiga.

P. Northugas policijai įkliuvo rugpjūčio 13 dieną, kuomet jo vairuojamas „Jaguar F Type SVR“ sportinis automobilis skriejo 170km/h greičiu, nors toje vietoje maksimalus leistinas greitis buvo 110km/h.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts