R. Bagdono turnyre Šiauliuose žibėjo jaunieji Lietuvos imtynininkai

Mindaugas Venckaitis

Devynioliktą kartą surengtame Rimanto Bagdono imtynių turnyre Šiauliuose labai sėkmingai pasirodė Lietuvos jaunieji imtynininkai bei imtynininkės. Trys iš jų iš kovojo aukso medalius, penki – sidabro, o dar šeši džiaugėsi bronza.

Geriausiai turnyras susiklostė lengvasvorėms lietuvaitėms Vestinai Danisevičiūtei ir Kamilei Šarnauskaitei, savo svorio kategorijose iki 50kg ir 53kg pelniusioms auksą. Vaikinų grupėje iki 97kg svorio kategorijoje nepralenkiamas buvo Mindaugas Venckaitis.

Pergalėms vertėa prideda ir tai, jog po ilgos pertraukos R.Bagdono turnyras buvo įtrauktas į Tarptautinės imtynių federacijos kalendorių, todėl varžybų statusas ženklai išaugo, nes varžytis galėjo tik licencijuoti atletai ir atletės. Pasak Lietuvos imtynių specialistų, visą kraitį apdovanojim iškovojęs Lietuvos jaunimas yra puiki būsimoji pamaina dabartiniams Lietuvos imtynių sporto lyeriams.

„Toli pavyzdžių nereikia ieškoti – tik ką vykusiame pasaulio bokso čempionate du nugalėtojų titulus iškovojo sportininkai, neturintys nė 20-ies metų. Mūsų dabartinis jaunimas po 2-3-jų metų bus beveik pasiekęs imtynininkų brandos amžių ir bus konkurencingas dabartiniams pirmiems numeriams. Būtent toks ir yra turnyro tikslas, sudaryti sąlygas mūsiškiams tobulėti, kovojant su pajėgiausiais užsienio atletais“, – mintis dėstė turnyro sumanytojas R. Bagdonas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts