„Youtube” žvaigždė įspūdingai nokautavo buvusį UFC čempioną

J. Paulo kirtis buvo įspūdingas

Per „Youtube” video platformą išgarsėjusi kovos menų žvaigždė Jake'as Paulas toliau sėkmingai įrodinėja, kad kadaise profesionalų negerbti jo svaičiojimai apie skambias pergales prieš ryškias ringo žvaigždes nėra laužti iš piršto.

„Youtube” žvaigždė į profesionalią kovą stojo jau penktą sykį ir visos ligšiolinės jo kovos baigėsi Jake'o pergalėmis. Pastaroji buvo pasiekta įspūdingu nokautu, o nokautuotasis – ne bet kas, o buvęs UFC čempionas, keturis sykius sėkmingai titulą apgynęs Tyronas Woodley.

Floridos valstijos Tampos mieste vykusioje dvikovoje lemtingą smūgį 24 metų J. Paulas sudavė šeštame raunde, o po smūgio kaip nukirstas medis kritęs 15 metų vyresnis varžovas nė nekrustelėjo, tad ringo teisėjas net neskaičiavęs išsyk užfiksavo J. Paulo pergalę.

Vis dėlto, teisybės dėlei reikėtų paminėti, kad T. Woodley šiai kovai turėjo pasiruošti vos per dvi savaites. Mat išankstinis J. Paulo varžovas turėjo būti Tommy Fury, bet pastarajam patyrus traumą būtent T. Woodley sutiko su jam nepalankiu iššūkiu ir galbūt tinkamai pasiruošti kovai nesuspėjo.

Šiedu kovotojai ringe yra susitikę ir anksčiau. Tada laimėjo taip pat J. Paulas, tačiau pergalę jis pasiekė kur kas mažiau įspūdinga maniera – teisėjų sprendimu.

Kaip ten bebūtų, J. Paulo akcijos „Youtube” platformoje toliau auga kaip ant mielių, o to priežastis – skambių frazių patvirtinimas faktais ir kumščiais ringe.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts