Be D. Cousinso, už smūgį alkūnę, likusi „Pelicans“ iškovojo pergalę, K. Irvingo benefistas pratęsė „Celtics“ seriją (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa buvo priversta rungtynes baigti be DeMarcuso Cousinso, kuris už smūgį alkūne Russellui Westbrookui buvo išvarytas iš aikštės. Nepaisant to, „Pelicans“ 114:107 įveikė Oklahomos „Thunder“.

„Pelicans“ be vidurio puolėjo buvo priversta žaisti iki trečio kėlinio pabaigos likus 5 minutėms. D. Cousinsas atkovojęs kamuolį po krepšiu alkūne vožė „Thunder“ įžaidėjui.

Praėjusio sezono MVP iškarto atsidūrė ant parketo ir buvo susiėmęs už galvos, tuo tarpu D. Cousinsas norėjo parodyti, kad tai buvo netyčinis veiksmas.

Nepaisant smūgio, R. Westbrookas vis tiek surinko trigubą dublį – 22 taškai, 16 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ ekipoje Paulas George‘as pelnė 26 taškys, Carmelo Anthony pridėjo 19, Stevenas Adamsas 15.

„Pelicans“ ekipoje nesustabdomas buvo Anthony Davisas pelnęs 36 taškus (15 atk. k.), D. Cousinas ir Jrue Holiday pridėjo po 18.

Tuo tarpu Bostono „Celtics“ išnešė sveiką kailį Dalase, po pratęsimo triumfavo 110:102 prieš „Mavericks“ ir iškovojo 16-ąją pergalę iš eilės.

Tai yra net ketvirta ilgiausia pergalių serija klubo istorijoje.

Prie šios pergalės smarkiai prisidėjo Kyrie Irrvingas. Įžaidėjas pelnė 47 taškus (11/15 dvit., 5/7 trit., 10/11 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

K .Irvingas iš 14 „Celtics“ taškų pratęsime pelnė 10.

Jam taip pat puikiai talkino Jaylenas Brownas pelnęs 22 taškus (9 atk. k.), Jaysonas Tatumas pridjėo 15 (9 atk. k.). o Marcusas Smartas 12 (8 rez. perdavimai).

„Mavericks“ ekipoje išsiskyrė Harrisonas Barnesas pelnęs 31 tašką, Wesley Matthewsas pridėjo 18, J.J. Barea 16, o Dirkas Nowitzki 14 (12 atk. k.).

San Antonio „Spurs“ 96:85 Atlantos „Hawks“
Milvokio „Bucks“ 88:99 Vašingtono „Wizards“
Memfio „Grizzlies“ 92:100 Portlendo „Trail Blazers“
Niujorko „Knicks“ 107:85 Los Andželo „Clippers“
Filadelfijos „76ers“ 107:86 Jutos „Jazz“
Detroito „Pistons“ 88:116 Klivlendo „Cavaliers“
Šarlotės „Hornets“ 118:102 Minesotos „Timberwolves“